Наш вибір

Наш вибір

Останнім часом в Україні виникло чимало нових політичних партій. Простій людині складно розібратися в цьому передвиборному «хіт-параді», а деякі політики щосили цим користуються: піаряться, заробляють, роздають красиві, але порожні обіцянки...

У всьому цьому різноманітті лозунгів головне – не піддаватися емоціям, на які так професійно тиснуть популісти.

«Батьківщина», «Солідарність», «Укроп», «Самопоміч», «Свобода»… За кого голосувати? Експерти виділяють партію «Наш край», керуючись базовими принципами цієї політичної сили: «Наш край» проти олігархів при владі, популізму та емоційного шантажу задля політичних дивідендів. Об'єднує партійців ідея сильних громад, без чого неможлива і сильна Україна.

По округу 27 м.Носівка від партії «Наш край» до обласної ради, йде Баришовець Сергій Вікторович. Поспілкувавшись с ним, я зробила висновок що ця людина серйозна та відповідальна. Як то кажуть: «не словом, а ділом». Перелічувати можна багато, але саме основне хочеться відзначити.

Сергій Вікторович допоміг нашим землякам зі Сходу України, дав їм роботу. Також допомагає матеріально нашим героям в зоні АТО, надає їм паливо, одяг, їжу, фінансову допомогу та т.п.

Допоміг нашій школі та гімназії встановити вікна, подарував акваріум, допоміг зробити ремонт в деяких класах, профінансував екскурсії для дітей і т.п. Також дитячому садку допоміг побудувати майданчик, та матеріальна підтримка. Також Сергій Вікторович взяв участь в допомозі для спортивної школи.

Не мало важливо й наша пам'ять до наших героїв, які служили в Афганістані. Сергій Вікторович с пошаною до них відноситься і всіляко допомагає нашій місцевій владі, щоб в нашому місті про них не забували. По останнім подіям Сергій Вікторович допоміг матеріально побудувати пам'ятник Афганцям. Та це не весь список справ.

Баришовець Сергій Вікторович, на протязі пару років вже проводить свою благодійність для жителів міста, самого міста. Я твердо можу сказати що я можу довіряти цій людині, тому що він діє на протязі пару років не із за якоїсь вигоди а із чистого серця. Як кажуть «Чим більше зробиш добрих справ, втричі більше тобі вернеться».

На данний момент перед виборами багато кандидатів, які хочуть за лічені дні, показати своїми справами які вони щедрі. Але давайте не будемо такими наївними і відкриємо очі на те, що вони зробили для своїх жителів та місту рік тому, два роки тому. Якщо нічого, то це око замилювання. А той кандидат який старався, трудився на протязі деяких років, він і не припинить старатися й допомагати своєму місту й надалі.

Жителька м.Носівка

Тип статьи:
Авторская

Горячие новости в сети

+1
1525
Загрузка...

Нет мнений

Гость