Звернення до батькiв

Щорічно на Чернігівщині виникає більше сотні випадків, коли за різних обставин діти потрапляють у надзвичайні ситуації. Внаслідок цього десятки наших маленьких громадян отримують травми, або ще гірше — втрачають життя.

У осінньо-зимовий період основними причинами дитячого травматизму і трагічних наслідків є гра з вогнем чи піротехнічни­ми виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил дорожнього руху, перебування на льоду водойм, недотримання заходів безпеки в разі виявлення боєприпасів або підозрілих предметів, ожеледи­ця тощо. Часто біда трапляється тоді, коли діти опиняються без належного нагляду дорослих і в пошуках розваги вигадують не­безпечні ігри.

Це вказує на те, що підростаючому поколінню необхідно нага­дувати, до яких тяжких наслідків призводить порушення заходів

безпеки та роз'яснювати, як поводити себе, щоб уникнути лиха.

Носівський районний сектор Управління ДСНС України та від­діл освіти Носівської РДА звертаються до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду та контролювати їхні розваги. Вихо­вуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонстру­ючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, правила поведінки на вулиці, дорогах і водоймах, під час кори­стування пічним опаленням, електричними та газовими прила­дами, піротехнікою, побутовою хімією, ліками тощо. Періодично виділяйте декілька хвилин для відвертої розмови з дітьми, адже потім цей час вимірюватиметься ціною життя.

Пам'ятайте! Щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації!

В. ВИХОР,
начальник Носівського PC УДСНС.

18:35
1245
Загрузка...

Нет мнений

Гость